пʼятниця, 7 липня 2017 р.

У Згурівському районі за вказівкою Горгана почали цікавитися громадським порядком (ФОТО)

Громадські обговорення у Новій Оржиці
На виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана від 24 травня 2017 року, у Згурівському районі чиновники разом із поліцією почали проводити громадські слухання з питань охорони громадського порядку в населених пунктах Згурівщини.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

5 липня такі громадські слухання відбулися у селі Нова Оржиця.

У слуханнях взяли участь представники Згурівської РДА, заступник начальника Згурівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олександр Яковець, дільничний офіцер поліції сектору превенції Згурівського ВП майор поліції Сергій Ящук, головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та контролю апарату райдержадміністрації Юлія Жмура, голова Новооржицької сілької ради та жителі села Нова Оржиця.

Під час громадських слухань дільничний офіцер прозвітувався про стан правопорядку та злочиності на території сіл Нова Оржиця та Вишневе.

Учасники заходу обговорили проблемні питання, а саме: дозвілля молоді під час літнього періоду, роботу закладів торгівлі тощо. Жителі села акцентували на продажі неповнолітнім алкоголю та тютюнових місцевими підприємцями.

Також було проведено анонімне анкетування жителів щодо стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

"Загалом оцінка роботи Згурівського ВП Переяслав-Хмельницького ВП  ГУ НП України в Київській області визнана громадою села, як задовільна", - йдеться у повідомленні.

"Для забезпечення  законності, охорони прав, свобод і законних інтересів жителів села та стану правопорядку і злочинності в селі Нова Оржиця пунктах, жителі озвучили свої пропозиції та побажання для подальшої плідної співпраці", - йдеться на сайті РДА.

Про які саме пропозиції та побажання йде мова, а головне, які заходи будуть вжиті для більш якісного забезпечення громадського порядку й безпеки жителів Згурівського району та села Нова Оржиця зокрема, у Згурівській райдержадміністрації не повідомляють.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.