четвер, 27 липня 2017 р.

Під Борисполем холоднокровно розстріляли двох лісників

У лісі неподалік Борисполя знайшли тіла двох пенсіонерів, один із яких працював лісничим.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на ТСН.

До поліції звернулися чоловіки, які допомагали проріджувати лісосмугу та чули постріли.

Під церквою в селі Дударків зібралися десятки людей на похорон одразу двох своїх односельців. Загинули куми, 62-річні Валерій Бухал та Микола Шкурко.

Григорій Анатолійович – останній, хто бачив їх живими. Розповідає, Валерій був лісничим, і часто просив допомогти друзів-пенсіонерів попрацювати в лісі. У той день вони зранку теж поїхали в лісосмугу. «Ми помогали, просто як друзі», - каже чоловік.

Лісничий із трьома товаришами хотіли розчистити хащі, але під час роботи почули чергу з мінімум 5 пострілів, які доносилася з середини лісу. Григорій із сином лишився на місці, а двоє кумів помчали на пошуки браконьєрів. «Через деякий час постріл був і стала тиша. Ми по два рази подзвонили, а тоді собака прибіг до нас. Він пішов – машину знайшов. Як машину знайшов – і труп знайшов», - розповів очевидець.


Невідомі поцілили чоловікам у груди та обличчя – постраждалі померли до приїзду швидкої. Через що міг статися конфлікт, ніхто з близьких Миколи чи Валерія й гадки не має. «Він не конфліктний. Гасив ці суперечки. Він не пішов би на рожон. Убивати людей через тварини – не могло такого бути», - кажуть місцеві жителі.

У поліції версія вбивства через браконьєрство нині головна. На це вказують речові докази знайдені на місці. «Ми розглядаємо основну версію – постріл браконьєрів. Стріляли із мисливської зброї», - розповів речник поліції Київщини Микола Жукович. Правоохоронці вже другу добу обходять усі сільські хати та опитують місцевих, зокрема мисливців, у пошуках бодай якихось зачіпок.

Нагадаємо, нещодавно у Згурівці чоловік убив 40-річну співмешканку під час святкування свого дня народження.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.