вівторок, 25 липня 2017 р.

Керівництво обласної прокуратури проведе прийом громадян у Згурівці

27 липня у Згурівці особистий прийом громадян проведе перший заступник прокурора Київської області Ігор Грабець.

Про це  "Згурівській Правді" повідомили у Згурівському відділі Бориспільської місцевої прокуратури.

"27 липня 2017 року першим заступником прокурора Київської області Грабцем І.Н. буде проводитись особистий прийом громадян у приміщенні Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури за адресою: смт.Згурівка, вул. Центральна, 2. Прийом проводитиметься з 10.00 до 13.00 год. При собі необхідно мати звернення у письмовій формі", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, останній прийом громадян у Згурівському районі керівництвом обласної прокуратури був запланований ще у липні 2015 року. Поспілкуватися із людьми повинен був приїхати також Ігор Грабець. Разом із тим, тоді особистий прийом громадян першим заступником обласного прокурора так і не відбувся.

Біографічна довідка


Грабець Ігор Несторович
Грабець Ігор Несторович народився у 1985 році.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію. В органах прокуратури працює з січня 2007 року.

Працював на посадах помічника, заступника Бориспільського міжрайонного прокурора, заступника начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київської області, заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Київської області, начальника управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Київської області, начальника відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.

З жовтня 2014 року призначений першим заступником прокурора Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.