субота, 29 липня 2017 р.

У Згурівці зустрічали карту вишиванок

26 липня Згурівщина взяла в свої обійми витвір народної творчості - витвір рук казначеїв України - карту "Вишивана моя Україна"

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на портал "Моя Київщина".

У цей непростий для нашої країни час, коли так необхідно єднатись всім українцям, Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» є надзвичайно актуальною та важливою.

Казначеї України відтворили на полотні свою частинку області, яка гармонійно вплелася в барвистий килим, перетворившись на дивовижний мистецький витвір. Вони показали вміння передати своє світовідчуття, свою внутрішню енергію, закодувавши її на полотні для того, щоб донести до українців найголовніше послання цієї карти – наша Батьківщина прекрасна та велична у своєму розмаїтті, незламна та нескорена у своїй єдності.

Роздивляючись карту-оберіг, переконуємось, наскільки наші співвітчизники – казначеї України є близькими думками, поглядами, мріями, надіями, як одна родина, що проживає у батьківському домі – рідній Україні.

Вишивана карта об’єднала тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, за казначейську справу, пишається і поважає багаті традиції українського народу.

Під час перебування карти “Вишивана моя Україна” працівники Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області організували її презентацію в приміщенні Згурівської районної державної адміністрації, куди запросили колективи підприємств, установ, організацій району, школярів.

Всі бажаючі мали можливість помилуватись цим рукотворним оберегом, символом єдності та патріотизму казначейської спільноти та почути розповідь начальника Управління Державної казначейської служби України у Згурівському районі Київської області Желіби Тетяни Леонідівни про те, як проходила Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ї річниці незалежності України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.