пʼятниця, 2 червня 2017 р.

Викрадення депутата РФ на Київщині: Начальник поліції залучав кримінальних авторитетів (ФОТО)

Затриманий Службою безпеки України за спробу викрадення громадянина РФ начальник Обухівського райуправління Національної поліції у Київській області Денис Ярославський діяв спільно з кримінальними авторитетами.

Про це "Згурівська Правда" із посиланням на портал ZIK, який посилається джерела в правоохоронних органах.

Зокрема, як повідомляють джерела, у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) ККУ припинено протиправну діяльність групи осіб у складі начальника Обухівського райуправління ГУ Нацполіції у Київській області Д.Ярославського, громадян В.Бови, М.Гарумова, кримінальних авторитетів Р.Бородіна (громадянина Грузії) та Г.Берішвілі.

У квітні цього року М.Гарумов, Р.Бородін та Г.Берішвілі звернулись через посередників до Д.Ярославського із пропозицією щодо викрадення та переміщення на територію Російської Федерації колишнього депутата Держдуми РФ В.Крупчака (на даний час громадянина України). Метою вказаного злочинного задуму було здійснення тиску на останнього для отримання на території РФ родиною М.Гарумова 17 млн доларів США, які, нібито, заборгував В.Крупчак.

До виконання злочинного задуму Ярославський залучив громадянина України Бову, з яким вони розробили схему викрадення та незаконного переміщення Крупчака до РФ, а також висунули до замовників вимогу щодо передачі їм авансу у 100 тис. доларів США.

31 травня Ярославського затримали співробітники СБУ у ресторані «Хуторець» на Київщині під час отримання від посередників 100 тис. доларів. 1 червня затримані й інші співучасники – Гарумов та Бова. Силовики здійснюють заходи щодо затримання кримінальних авторитетів.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що прокуратура і СБУ затримали групу осіб, яка намагалася викрасти колишнього громадянина РФ і переправити його в Росію.

За його словами, до складу групи входив начальник райвідділу поліції.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.