середа, 7 червня 2017 р.

У Згурівській РДА обговорили безпеку в районі з приватними охоронними фірмами та поліцією

2 червня в малій залі Згурівської РДА голова адміністрації Валерії Мозговий провів нараду з головами селищної, сільських рад району, керівництвом Згурівського відділення поліції та керівниками приватних охоронних фірм.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.
                                                                 
На нараді детально обговорили проект районної цільової комплексної програми профілактики та протидії злочинності у Згурівському районі на 2017 – 2020 роки "Безпечна Згурівщина".

У повідомленні РДА вказується. що учасники наради також проаналізували питання встановлення відеокамер та відеоспостереження по всіх населених пунктах території району та умови фінансування.

Про результати аналізу та прийняті рішення з цього питання у РДА не повідомили.

Варто зазначити, що на обговорення питання безпеки у районі запросили також приватні охоронні фірми та навіть дали їм себе прорекламувати.

"Керівники охоронних фірм "Альфа Безпека" і "Холмс" поінформували присутніх учасників наради про свої технічні можливості  та позитивні наслідки співпраці  на прикладі інших районів та міст Київщини", - йдеться у повідомленні райдержадміністрації.

Читайте також: У Згурівській РДА рекламують насіння та банки


На нараді також обговорили питання незаконного вивантаження твердих побутових відходів львівського походження, яке 29 травня 7 вантажних автомобілів незаконно вивантажили на території сміттєзвалища у селищі Згурівка .

За наслідками наради головою адміністрації дано ряд вказівок  та доручень,зокрема, селищному,сільським головам:

  1. Після затвердження районної Програми на черговій сесії районної ради, розробити та затвердити  відповідні місцеві Програми.
  2. До 6 червня провести роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств, що здійснюють діяльність на території населених пунктів щодо охорони громадського порядку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.