пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Суд обрав запобіжний захід щодо фермера, який вчинив стрілянину у селі Стара Оржиця Згурівського району

Судом щодо фермера-депутата, який 24 червня 2017 року вчинив стрілянину у селі Стара Оржиця Згурівського району Київської області, обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням на нього обов’язків відповідно до норм чинного законодавства.

Про це "Згурівській Правді" повідомили у прес-службі Згурівського районного суду.

Нагадаємо, що 24 червня 2017 року у селі Стара Оржиця Згурівського району Київської області між фермерами виник конфлікт, у ході якого чоловік відкрив прицільний вогонь з мисливської рушниці. Внаслідок стрілянини поранено двох жителів села Стара Оржиця. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

"27 червня 2017 року до Згурівського районного суду Київської області надійшло клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 днів щодо фермера, який вчинив стрілянину", - йдеться у повідомленні суду.

"Суд, розглянувши клопотання, дійшов висновку про необхідність обрання більш м’якого запобіжного заходу у зв’язку з необґрунтованістю клопотання в частині вчинення саме тяжкого злочину та відсутності достатніх підстав для застосування виняткового запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - зазначає прес-служба Згурівського районного суду.

Разом із тим, сторона аграрія зі Старої Оржиці, якому через стрілянину обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, не погоджується із ухвалою суду. Про це йдеться у повідомленні сина фермера-депутата Івана Кудрявського на своїй сторінці у Facebook.

"Відповідно до змісту ухвали, слідчий суддя зазначає, "…що стороною обвинувачення надано недостатньо даних, які вказували на обґрунтованість клопотання в частині вчинення Кудрявським В.І. саме тяжкого злочину", - йдеться у повідомленні.

Ухвала Згурівського районного суду - джерело.

 

"З цього твердження вбачається, що стороною обвинувачення не доведено наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним Кудрявським В.І. тяжкого злочину, тобто слідчий суддя встановив відсутність доказів обставин, які свідчать про наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним кримінального правопорушення", - зазначає син фермера.

"Отже, слідчий суддя на виконання вимог закону зобов’язаний був постановити ухвалу про відмову в застосуванні запобіжного заходу, оскільки під час розгляду клопотання прокурор реально не довів наявність всіх обставин і ризиків", - додає І.Кудрявський.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.