вівторок, 23 травня 2017 р.

День вишиванки у Новій Олександрівці (ФОТО)

Традиційно  у третій четвер травня цього року у Новій Олександрівці відзначався День Вишиванки, який проходив під гаслом «Вишиванка – національний код українців».   Як завжди  на базарній площі жителі села зібралися, щоб подивитися дитячий Парад Вишиванок.

Вихованці дитячого садка та їх вихователі, учні школи зі своїми класними керівниками презентували красу та неповторність вишиванки- нашого національного одягу, який єднає усіх українців, де б вони не проживали.

Вишикувавшись у єдину широку дружну колону, діти розмістилися на майданчику.

Розпочався захід з привітальної композиції танцювального колективу «Леді». Семикласниці Юлія Матвієнко та Олександра Рудь захоплено розповідали про далеке минуле вишивки, яка виникла з любові до рідної землі і батьківської оселі, а також про авторитет вишивки у світі: нас, українців, по вишивках і чарівних рушниках-оберегах упізнають в усьому світі.

Словами ведучих «А над світом, гляньте, а над світом українська вишивка цвіте!» розпочався дитячий ПАРАД ВИШИВАНОК. Кожен дитячий колектив був представлений ведучими.

Першими відкрили парад вихованці дитячого садка. Так, по черзі підходячи до мікрофонів естафету параду приймали кожен наступний клас. Виступ колективу тривав 3-5 хв і був не схожим на попередній. Діти розказували коротенькі вірші, проговорювали речівки, співали, танцювали, обігруючи кожен номер по своєму.

У кінці заходу виступили старшокласники з козацькою композицією та учні молодших класів з флешмобом «Вишиваночко моя!».

Ведучі параду вишиванок вкотре наголосили, що вишиванка – національний код українців. Вишиванка єднає українців. Одягаймо частіше вишиванку і пишаймося, що ми – українці!

Юлія Матвієнко, голова учнівської ради ОЗНЗ Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.