вівторок, 23 травня 2017 р.

Секретаря Переяслав-Хмельницької міськради чекає суд за те, що голосував за надбавки і премії самому собі

У НАЗК склали і направили до суду протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності секретаря Переяслав-Хмельницької міськради Київської області. Чиновник публічно не повідомив міськраду про наявність конфлікту інтересів, проголосував за преміювання самого себе і згодом отримав надбавку в розмірі 50% і щомісячне преміювання в розмірі 150% від посадового окладу.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Національного агентства з питань запобігання корупції.

Протоколи складені за адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 і 2 ст. 172-7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Таким чином, секретар Переяслав-Хмельницької міської ради порушив вимоги п.1 ч.1 ст.28, ч.1 ст.35 Закону України “Про запобігання корупції”, ч.1 ст.591 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (стаття 1727), неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів  тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.