пʼятниця, 12 травня 2017 р.

Святе місце пустим не буває: Згурівська РДА повторно оголосила конкурс на посаду першого заступника голови

Згурівська райдержадміністрація повторно оголосила конкурс на зайняття вакантної посади першого заступника голови. Відповідне розпорядження №210 від 24 квітня 2017 року з'явилося на сайті РДА.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Відповідальною особою за проведення конкурсу визначено начальника відділу управління персоналом апарату Згурівської РДА. Відділу також доручено опублікувати та передати розпорядження до відповідних державних органів.

Відповідно до розпорядження, сектору внутрішньої політики та зв'язків із громадськістю апарату РДА доручено оприлюднити інформацію про конкурс та його умови на сайті райдержадміністрації.

Як показує практика, на подібні посади призначають так званих "смотрящих", які по суті представляють інтереси певних осіб, груп, або підприємств.

Нагадаємо, конкурс на заміщення вакантної посади першого заступника голови Згурівської РДА оголошується вдруге після звільнення Юрія Клименка із даної посади у травні 2016 року.

Клименка було призначено на посаду першого заступника голови Згурівської РДА у 2015 році. До цього він виконував обов'язки голови Переяслав-Хмельницької РДА, а після призначення на цю посаду Григорія Дубини, був звільнений та невдовзі почав працювати у Згурівці.

Джерело "Згурівської Правди" в райдержадміністрації повідомляє, що вірогідним кандидатом для участі в конкурсі може бути останній голова Згурівської РДА режиму Януковича  - Наталія Кам'янецька. Ймовірно саме під цю кандидатуру й оголосили конкурс.

Текст розпорядження голови Згурівської РДА

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.