четвер, 4 травня 2017 р.

У Жуківському НВК провели заходи до 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2017 році в Жуківському НВК відбувся усний журнал присвячений 31-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Захід розпочався зі вступного слова вчителя історії про трагедію на Чорнобильській АЕС та її трагічні наслідки для українського народу.

Другою сторінкою усного журналу були розповіді учнів про ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕ, які є жителями сіл Жуківка, Мала Супоївка. Це ˗ Тищенко Валентина Василівна, яка народилася 27 березня 1961 року. Вона не шкодує, що ризикувала своїм здоров'ям, а навпаки – пишається тим, що надавала посильну допомогу тим людям, які справді її потребували; Кузьковий Сергій Михайлович ˗ колишній працівник ЧАЕС. Народився 10 лютого 1963 року. Він батько двох синів, яким передає свій нелегкий життєвий досвід минулого; Дмитров Олексій Олексійович народився 1 лютого 1957 році, на даний час працює учителем трудового навчання у Жуківському НВК, має дружину, доньку. Є турботливим дідусем для свого онука, якому передає гіркий життєвий досвід через призму чарівного світу казок та дитячих фантазій; Бабенко Микола Григорович, який народився 8 травня 1949 році,на даний час він знаходиться на заслуженому відпочинку, має двох доньок. У своїх розповідях учні знайомлять зі сторінками життя та діяльності героїв, які брали участь у ліквідації  наслідків на ЧАЕ.
Отже, обов'язок кожного з нас - не забувати про ці трагічні події та про тих, кому ми зобов'язані своїм  життям.

Крепець Анастасія Олександрівна, староста гуртка «Джура» Жуківського НВК 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.