субота, 29 квітня 2017 р.

У Згурівській РДА заявили, що не будуть розглядати анонімки

Згурівська райдержадміністрація на своєму сайті поскаржилася на збільшення анонімних звернень від громадян і заявила, що не буде їх розглядати.

Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Не відповідати на анонімні повідомлення чиновникам дозволяє законодавство.

"В зв’язку зі збільшенням кількості анонімних звернень, що надходять до Згурівської райдержадміністрації доводимо до вашого відома, що згідно частини 1 статті 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає", - йдеться у повідомленні РДА.

Крім того, чиновники зазначили, що можуть не розглядати повторні звернення від громадянина з одного й того ж питання, якщо воно вже вирішено по суті, або від осіб, які визнаних судом недієздатними.

Згадали й про строки оскарження рішень до органів вищого рівня: "Згідно статті 17 вищезазначеного Закону скарга на рішення, що оскаржувалось, може бути подана до органу або посадовій особі вищого рівня протягом одного року з моменту його прийняття, але не пізніше одного місяця з часу ознайомлення громадянина з прийнятим рішенням. Скарги, подані з порушенням зазначеного терміну, не розглядаються".

У повідомленні також йдеться про те, що пропущений з поважної причини термін може бути поновлений органом чи посадовою особою, що розглядає скаргу.

Разом і з тим, рішення вищого державного органу, який розглядав скаргу, в разі незгоди з ним громадянина може бути оскаржено до суду в термін, передбачений законодавством України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.