понеділок, 10 квітня 2017 р.

Посадовці ДФС на Київщині намагались незаконно відшкодувати понад 90 млн гривень

Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою попередили незаконне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) посадовцями Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає "Згурівська Правда".

Правоохоронці встановили, що чиновники структурних підрозділів управління фіскальної служби погодили відшкодування понад 90 млн гривень ПДВ групі комерційних структур.

«При проведенні процедури погодження посадовці умисно не виконали вимоги низки нормативно-правових актів та не здійснили належним чином перевірку обґрунтованості повернення податку», ― йдеться в повідомленні СБУ.

Зазначається, що під час проведення обшуків у приміщеннях ГУ ДФС Київщини та за місцями проживання фігурантів справи співробітники спецслужби вилучили €180 тис., понад $100 тис., 100 тис. грн, службову та фінансово-господарську документацію, яка свідчить про наміри незаконно відшкодувати ПДВ. У зловмисників також виявлені спеціальні технічні засоби та прилади для негласного зняття інформації та здійснення прихованого аудіо- та відеоконтролю.

Так, 91 млн грн, який планувався для незаконного відшкодування ПДВ, заблоковано на бюджетних рахунках Державної казначейської служби.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.