середа, 1 березня 2017 р.

Хірурга Боярської ЦРЛ судитимуть за смерть пацієнта

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру лікарю-хірургу за неналежне виконання професійних обов’язків, що в результаті призвело до смерті пацієнта

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що до приймального відділення Боярської центральної районної лікарні за медичною допомогою звернувся пацієнт. Під час обстеження якого лікар-хірург встановив діагноз та рекомендував пройти амбулаторне лікування.

Після огляду та надання медичної допомоги хворий залишив приймальне відділення лікарні, а вже за тиждень помер. Смерть чоловіка настала від закритої черепно-мозкової травми.

Відповідно до висновку комісійної судово-медичної експертизи установлено, що лікарем-хірургом під час огляду хворого не проведено всіх необхідних діагностичних процедур.

Таким чином, під час проведення огляду і встановлення діагнозу лікарем-хірургом були допущені недоліки в своїх діях, які перебувають в прямому причинно-наслідковому зв’язку з настанням смерті пацієнта.

Читайте також: Броварський стоматолог може отримати 2 роки тюрми за зламану щелепу пацієнта


За процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури лікарю-хірургу повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.