середа, 22 березня 2017 р.

Завтра у Згурівку з особистим прийомом приїде замгубернатора Олег Міщенко

Завтра, 23 березня, заступник голови Київської ОДА Олег Міщенко проведе особистий прийом громадян у Згурівці.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської райдержадміністрації.

Прийом відбудеться з 14:00 до 16:00.

Втім, потрапити на аудієнцію до заступника губернатора Київщини не вийде без попередньої реєстрації через Згурівську райдержадміністрацію.

"Бажаючі взяти участь у виїзному прийомі повинні попередньо зареєструватись на прийом в приймальні громадян Згурівської райдержадміністрації до 22.03.2017 року. Телефон приймальні громадян 5-08-92", - йдеться у повідомленні РДА.

Отже, жителям Згурівщини, які хотіли поспілкуватися із керівництвом області треба було зареєструватися до сьогодні.

Разом із тим, переконані, що заступник голови КОДА прийме й тих громадян, які не встигли попередньо зареєструватися.

Нагадаємо, Олега Міщенка було призначено на посаду заступником голови Київської ОДА у січні 2017 року. До цього в облдержадміністрації він працював головою департаменту капітального будівництва.

Як заступник губернатора, нині О.Міщенко відповідає за капітальне будівництво, збереження довкілля, зміцнення інфраструктури. Згідно з розподілом обов’язків він координує та контролює роботу департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, департаменту екології та природних ресурсів.

Олег Міщенко також координує контролює діяльність: ДП «Київоблбудінвест», ДП «Розвиток інфрастуктури Київщини», ДП «Інноваційно-інжинірингові технології», ДП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс», Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області, Київського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.