четвер, 16 березня 2017 р.

Київська облрада не підтримала блокаду торгівлі з ОРДЛО та не визнала їх окупованими територіями

Сьогодні, 16 березня, Київська обласна рада не визнала території окремих районів Луганської та Донецької області (ОРДіЛО) територіями, тимчасово окупованими Російською Федерацією.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

Київська обласна рада не підтримала ініціативу фракцій "Самопоміч" і  ВО "Свобода" по визнанню окремих районів Луганської та Донецької області (ОРДЛО) територіями, тимчасово окупованими Російською Федерацією.

Голоси "ЗА" дали представники фракцій "Свобода", "Самопоміч" і "УКРОП"

"Київська обласна рада не підтримала звернення ВО "Самопоміч" про визнання окупованих територій. За 18 голосів. Слава Україні! Героям Слава", - написала на своїй сторінці в соціальній мережі, голова бюджетної комісії Київоблради Ольга Бабій (фракція "Самопоміч").

Відмова КОР голосувати за це рішення підтвердив і глава фракції "Свобода" в колегіальному органі столичного регіону Ігор Сабій.

"Це ганьба!", - повідомив Сабій кореспонденту KV.

Рішення не підтримали депутати Київоблради з фракцій "Солідарність", "Наш Край", "Опозиційний блок", "РПЛ", і "Батьківщина".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.