неділя, 19 березня 2017 р.

У Київській області хочуть заборонити побори з батьків учнів у школах та садочках

У Київській області хочуть заборонити збір коштів з батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на телеканал "112 Україна".

Відповідне звернення фракції ВО "Свобода" за поданням депутата облради Євгена Чубука (Згурівський район) було підтримано 16 березня на сесії Київської обласної ради.

"Підтримати звернення депутатів фракції ВО "Свобода" у Київській обласній раді до голови Київської обласної державної адміністрації "Про заборону збору коштів з батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів Київської області". Скерувати це звернення за належністю для відповідного розгляду та реагування", - зазначається у проекті рішення, розміщеному на сайті Київоблради.

Крім цього, Київоблрада 16 березня на сесії також підтримала звернення депутата-свободівця Євгена Чубука до керівництва держави щодо заборони закупівлі за державною програмою "Шкільний автобус" транспортних засобів, вироблених у Російській Федерації.

Нагадаємо, 27 жовтня 2016 року на сесії Згурівської районної ради, депутати фракції ВО "Свобода" звернулися із депутатським запитом до голови Згурівської РДА Валерія Мозгового із закликом заборонити у районі ганебну практику збору коштів із батьків на розвиток, утримання та ремонт шкільних та дошкільних навчальних закладів. Понад те, голова Згурівської РДА так і не відреагував на запит.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.