пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Київська обласна рада виступила проти російських "ПАЗів" для програми "Шкільний автобус" та будь-яких інших товарів країни-окупанта

Вчора, 16 березня, Київоблрада підтримали звернення депутата фракції ВО "Свобода" Євгена Чубука (Згурівський район) та закликали керівництво країни відмовитись від російських автобусів "ПАЗ" для державної програми "Шкільний автобус".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на "КиевVласть".

Київська обласна рада просить керівництво країни накласти заборону на закупівлю шкільних автобусів Павловського заводу Нижегородської області Російської Федерації. На думку членів колегіального органу Київщини, перевозячи дітей на подібному транспорті України потурає агресору.

16 березня відповідне рішення на пленарному засіданні прийняли депутати Київської обласної ради. Згідно документу, Київоблрада просить президента України Петра Порошенка, секретаря РНБО Олександра Турчинова, главу СБУ Василя Грицака і прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана звернути увагу на реалізацію державної програми "Шкільний автобус".

"Нещодавно загальноосвітні навчальні заклади Київщини отримали нові транспортні засоби марки ПАЗ за державною програмою "Шкільний автобус". Незважаючи на всі позитивні моменти, велике занепокоєння викликає те, що вищезгаданий автобуси виробляє Російська Федерація. Потім ці автобуси готовими на 95% завозять до Харкова і переобладнують на шкільні. В Україні їм тільки змінюють сидіння, прикріплюють ремені безпеки встановлюють сигнальні маячки, прикріплюють новий логотип і наклейку "Шкільний автобус". В результаті, замість російського ПАЗ російські бізнесмени отримують український ПАЗ "Мрія" і продають в Україні". Вартість кожного такого ПАЗа - понад 1 млн гривень", - йдеться в зверненні Київоблради.

Такі автобуси російського виробництва, згідно з документом, отримали всі райони Київської області.

Депутати Київоблради закликали заборонити за рахунок державного бюджету купувати автобуси марки "ПАЗ", а також інші товари і послуги російського виробництва і російського походження, а ще - дослідити причини зростання цін на українські шкільні автобуси в 2016 році і в разі безпідставного підвищення притягнути до відповідальності причетних компанії


Нагадаємо, що поміж тим, Київська обласна рада вчора не підтримала ініціативу фракцій "Самопоміч" і  ВО "Свобода" по визнанню окремих районів Луганської та Донецької області (ОРДЛО) територіями, тимчасово окупованими Російською Федерацією та не підтримала блокаду торгівлі з ОРДЛО.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.