субота, 4 березня 2017 р.

На Київщині пенсіонер і поліцейський врятували дітей, які провалилися під лід (ФОТО)

Героїзму є місце в нашому житті, здатною на великий вчинок може бути будь-яка людина, незалежно від віку, статі, соціального статусу чи професії.

Так, вчора, 3 березня, у місті Біла Церква в парку «Олександрія» поліцейський, котрий йшов з добового чергування, разом з пенсіонером врятували двох дівчаток з льодової пастки.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

Як з’ясувалося, двоє 10-річних мандрівниць, пішли гуляти в парк «Олександрія». Проте, прогулянка звичайним маршрутом, по доріжках та алеям не зацікавила школярок і вони, незважаючи на те, що весна вже почала вступати в свої права, вирішили пройтися по льоду ставка. Діти одразу провалилися під лід. У цей час поряд знаходився чоловік похилого віку, який кинувся їх рятувати і, на щастя, повз проходив працівник Білоцерківського відділу поліції, котрий також прийшов на допомогу. Чоловіки витягли дівчаток з води.

Як результат: діти обійшлися переляком, мокрим одягом та наукою на усе життя, що по тонкому льоду гуляти небезпечно. Страшно подумати, що могло статися, якби в цей час поряд не опинилися двоє сміливих чоловіків. Дівчаток доправлено до місцевої лікарні для перевірки стану їх здоров’я.

"Поліція Київської області виносить величезну подяку сміливцям, що врятували дітей", - йдеться у повідомленні правоохоронців.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.