вівторок, 14 березня 2017 р.

У Броварах псевдоподатківці залякують керівників підприємств

Представляючись прізвищами цілком реальних працівників фіскальної служби, шахраї намагаються "розкрутити" на хабар менеджерів підприємств.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на видання "Трибуна.Бровари".

"За інформацією одного з депутатів міської ради Броварів, телефонні шахраї представляються прізвищами та іменами реальних працівників податкової інспекції: Жеребко Володимир Ілліч і Гринько Максим Вікторович", - сказано в повідомленні.

Псевдофіскали через секретарів або службу охорони розшукують керівників підприємств або фінансових директорів і намагаються "розкрутити" на гроші. Засоби нібито збирають на карту Приватбанку. У виданні вказали один з номерів, з якого телефонують аферисти - (099) 381-07-56.

Чи попався хтось їх керівників на "вудку" шахраїв, не повідомляється.

Податківці просять у разі подібних дзвінків уточнювати інформацію в Броварської об'єднаної державної податкової інспекції (ОДПІ). Всі контакти дивіться тут.

Нагадаємо, шахраї, щоб виманити гроші, маскуються під буль-кого: в Києві, наприклад, орудують комп'ютерні майстри-шахраї, деякі "нечисті на руку" проникають в квартири під виглядом "перевірки батарей" або лічильників. Є й такі, хто наживається на нещастях інших.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.