субота, 25 березня 2017 р.

В Яготині землі ПТУ повернули у держвласність

Керівництво державного професійно-технічного навчального закладу "Яготинський центр професійно-технічної освіти" під виглядом угоди про співпрацю віддало в оренду 248 га землі комерційному підприємству для вирощування сільгоспкультур. Угода про співпрацю, як довела прокуратура, було лише фікцією. Ділянка вартістю 8 млн грн вже повернуто державі.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Завдяки наполегливій роботі ювенального відділу прокуратури Київської області державі реально повернуто 248 га земель навчального закладу, незаконно передані приватному підприємству

Встановлено, що між Державним професійно-технічним навчальним закладом "Яготинський центр професійно-технічної освіти" та одним з сільськогосподарських підприємств було укладено угоду про співпрацю. За умовами цієї угоди, навчальний заклад, без узгодження з Міністерством освіти і науки України, надав підприємству 248 га землі для вирощування сільськогосподарських культур.

Як сказано в повідомленні прокуратури, зазначені дії відбулися, всупереч вимогам Закону України «Про професійно-технічну освіту" та Закону України "Про оренду землі", тобто між навчальним закладом і юридичною особою укладено так зване уявне угоду про співпрацю, щоб приховати дійсний факт оренди земель освітнього закладу.

Прокуратура подала позовну заяву до суду з вимогою визнати недійсною угоду про співпрацю і повернути земельні ділянки площею 248 га і вартістю 8 млн гривень в державну власність. Зазначений позов визнаний обгрунтованим і задоволено в повному обсязі.

На цьому тижні в прокуратуру Київської області від Яготинського відділу Державної виконавчої служби надійшла ухвала про закриття виконавчого провадження, у зв'язку з фактичним виконанням рішення суду.

Нагадаємо, нещодавно Згурівський райсуд повернув 70 га землі ветеранів АТО, яку незаконно віддали псевдофермеру із Черкащини. Разом із тим, рішення ще повинно встояти в апеляційній інстанції. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.