понеділок, 13 березня 2017 р.

У Броварах лікарі збираються страйкувати

Сьогодні, 13 березня, оперативна нарада у міськраді відзначалася емоційними заявами головних лікарів міста: Броварської центральної районної лікарні – Валентина Багнюка та Центру первинної медико-санітарної допомоги – Ігоря Кравцова

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на портал "Бровари. Маєш право знати".

Очільники медичних структур висловили глибоке занепокоєння з приводу неповаги до медичного персоналу, що може призвести до страйку працівників.

“Дві біди в Броварах. Одна з них — точно броварська лікарня. Там лежить 980 людей, і все не так. Але, зрозумійте, якщо медсестра одна на 80 хворих, вона не може одночасно бігати біля кожного”, - заявив Валентин Багнюк.

“Сьогодні о 04:00 лаборанта й гінекологів центральної районної лікарні звинуватили в тому, що вони були п’яні на робочому місці. Я тій “леді з Америки” пояснив, що лаборант, яка робила 168 аналізів до 4-ї ранку була п’яна вже не від алкоголю, а від своєї роботи!”, - додав очільник Броварської ЦРЛ.

Вислухавши виступи головних лікарів, міський голова Ігор Сапожко пообіцяв провести спільну зустріч із усіма причетними з метою вирішення конфлікту та запобіганню страйку медперсоналу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.