вівторок, 21 березня 2017 р.

На Київщині у лісгоспі розтратили лісопродукції на 230 тисяч гривень

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно посадових осіб державного підприємства «Ржищівський військовий лісгосп» за фактом розтрати останніми лісопродукції на суму майже 230 000 гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.
                 
Встановлено, що майстер лісу та лісничий вказаного лісництва, будучи матеріально-відповідальними особами за забезпечення збереження ввіреного їм майна, протягом 2014-2016 років вчинили розтрату лісопродукції в загальній кількості близько 570 м³, чим заподіяли шкоду державі на вищевказану суму.

Дії правопорушників кваліфіковано за ч. 1 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні) КК України та ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.

Разом з тим, обвинувачені уклали угоди про примирення з представником ДП «Ржищівський військовий лісгосп» та затвердили графік погашення заборгованості, які разом з обвинувальними актами скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, нещодавно у Згурівці поліція затримала трьох чоловіків, які незаконно рубали ліс.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.