четвер, 30 березня 2017 р.

Київщина у вогні: 100 пожеж за 3 дні

Сильні вітри, які охопили цими днями Україну, можуть перетворити навіть маленький недопалок на велике лихо. Днями в Києві люди під час прибирання сухого гілля підпалили траву, котру ледве вдалося загасити вже на підступах до заправки з резервуарами газу,

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на ТСН.

Працівники ДСНС зізнаються, що мають десятки викликів за день, а загалом за останні три дні зафіксовано близько сотні займань сухостою у столиці та околицях. На згарища перетворилися 20 гектарів землі.

Пожежники кажуть, що основною причиною є байдужість людей, які нехтують елементарними правилами безпеки та спалюють траву і сміття. Трапляється, що вогонь з відкритих ділянок доходить до парканів і хат самих місцевих жителів. Один чоловік, який вирішив самостійно побороти вогонь, тепер із опіками лежить у реанімації.

За випалювання сухої трави без дозволу екологічної служби передбачено штраф у розмірі до 20 неоподаткованих мінімумів. Але, як кажуть рятувальники, досі за це не притягнуто до відповідальності жодної людини.

Напередодні в столичному районі Осокорки сталася пожежа. У ДСНС повідомили, що палав луг навколо озера. До місця займання не могла під'їхати техніка через бездоріжжя. Після того, як вогонь було загашено, збереглася небезпека повторного займання очерету. Рятувальники вважають причиною пожежі підпал або необережне поводження з вогнем. Внаслідок НП ніхто не постраждав, але повністю вигоріло 4 квадратні кілометри. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.