субота, 1 квітня 2017 р.

У Переяслав-Хмельницькому за 1 млн. гривень хочуть збудувати 2 нових в'їзних знака

28 березня на розгляд бюджетно-фінансової комісії Переяслав-Хмельницької міської ради керівництво міста винесло пропозицію щодо будівництва нових в'їзних знаків до міста вартістю 1 мільйон гривень. Втім комісія не пропустила цього питання.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на спільноту "Переяслав-Хмельницький".

Членів комісії вразила проектна вартість конструкцій, які влада пропонує збудувати на в'їзді у місто. Так, лише вартість проектної документації складала - 50 000 грн., а вартість двох знаків - 1 000 000 грн, по 500 000 грн. кожен.

Комісія, на яку очолює депутат від ВО "Свобода" Михайло Сиворко, не пропустила цього питання, зазначивши, що такі великі кошти необхідно залучати на більш необхідні проекти для міста.

На думку Сиворка, сьогодні у місті є нагальніші проблеми, на які потрібно скеровувати такі фінансові ресурси. Зокрема, гостро стоїть питання щодо ремонту доріг, які опинилися у жахливому стані після зими.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.