понеділок, 13 лютого 2017 р.

У Київській області почали масштабну перевірку шкільних їдалень. І вже знайшли порушення (ФОТО)

У Київській області почали масштабну перевірку шкільних їдалень регіону на предмет дотримання санітарних норм і технології приготування їжі.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської ОДА,

Повідомляється, що під час перевірки перших шести шкіл комісія виявила порушення умов зберігання продуктів харчування.

Відзначається, що в Данилівській школі Васильківського району, Кучаківській школі Бориспільського району, Узинській школі №1 і школах №4 та №5 в Білій Церкві меню не відповідає нормам двотижневого чергування.

Комісія також виявила, що в школах не враховуються продукти і харчова сировина, відповідні журнали обліку відсутні. Школи також вимагають заміни застарілого битого посуду.

За результатами перевірок у кожному навчальному закладі складено акт, який зобов'язує притягнути винних у порушеннях до відповідальності і усунути недоліки. Акти також передані в обласну прокуратуру.

Нагадаємо, наприкінці січня в двох різних районах Київської області сталося масове отруєння дітей. Пізніше в Київській ОДА опублікували підсумки перевірки в спеціалізованій школі Сузір'я у Вишгороді, де раніше отруїлося 26 дітей, а також в дитячому саду в Броварському районі, де також захворіло 11 дітей.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.