четвер, 16 лютого 2017 р.

У Нацдержслужби не знайшли гідних кандидатів на посади голів Фастівської і Таращанської РДА

У вівторок, 14 лютого, у Києві, в Національному агентстві України з питань держслужби відбулися конкурси на заміщення вакантних посад крівників Фастівської і Таращанською РДА

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на "КиевVласть".

Проте, жоден кандидат не був визнаний комісією гідним для проходження співбесіди на високопоставлені посади. Незабаром будуть оголошені повторні конкурси.

Відсутність переможців у відомстві пояснили тим, що жоден з кандидатів не набрав необхідної кількості балів для проходження третього етапу конкурсу – співбесіди.

У конкурсі на посаду голови Фастівської РДА було зареєстровано 6 учасників. Серед них - депутат Оленівської сільради Фастівського району Світлана Несена, завідувач Фастівської амбулаторії, лікар-невропатолог Олександр Устименко, перший заступник голови Васильківської РДА Запорізької області, голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький.

Як стало відомо, що нинішній конкурс - вже не перший, який проводить Нацдержслужба у пошуках голови Фастівської РДА. 3 жовтня минулого року уперше був проведений конкурс на заміщення поста голови Фастівської РДА. У нім було зареєстровано 8 учасників, проте, конкурс не визнаний.

У нинішній боротьбі за пост голови Фастівщини також брали участь претенденти, що зареєструвалися на попередньому конкурсі. Це - сільський голова Червоної Мотовилівки Фастівського району Наталія Сперкач і начальник відділу з питань цивільного захисту і ЖКГ Богуславської РДА Віктор Підопригора.

На сьогодні посаду керівника Фастівської РДА, що тимчасово виконує обов'язки, обіймає перший заступник РДА Лариса Скрипак. 29 квітня керувати Фастівською РДА був поставлений Олександр Білецький, 15 червня він був звільнений. Попередній голова РДА Євгеній Липовченко був звільнений 5 жовтня минулого року.

У конкурсі на посаду голови Таращанської РДА було зареєстровано троє претендентів: директор ТОВ "Боричев Струм" Сергій Лісовенко, безробітний Андрій Гончаров і вищезгаданий Віктор Підопригора.

Конкурс з Таращанської РДА пов'язаний з тим, що 10 грудня 2016 року з посади голови цього органу виконавчої влади був звільнений за власним бажанням Андрій Давиденко. Пост голови РДА тимчасово займає перший заступник  Юрій Шостак.

Того ж дня, 14 лютого в Нацдержслужби був проведений конкурс на посаду голови Вишгородської РДА, в якому переміг нинішній перший заступник РДА В'ячеслав Савенок. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.