понеділок, 6 лютого 2017 р.

Нацгвардію відправили до Чорнобильської зони

Протягом двох місяців понад 70 гвардійців Першої бригади оперативного призначення Національної гвардії України спільно з працівниками Національної поліції в посиленому режимі нестимуть службу на кордоні Чорнобильської зони відчуження.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Нацгвардії.

Зазначено, що в день відправлення на плацу військової частини бригади перевіряли особовий склад і техніку, що задіюватимуться на виконанні службово-бойової задачі.

«На прохання ГУНП ми надаємо допомогу нашим колегам у несенні служби в зоні відчуження. Основною метою виконання поставленої задачі є виявлення та протидія незаконному переміщенню громадян через державний кордон, незаконному вивезенню металобрухту, видобутку бурштину, проникненню на територію зони відчуження сторонніх осіб», - зазначив заступник начальника Північного Київського територіального управління НГУ з охорони громадського порядку Вадим Бідненко.

По завершенню перевірки наряди на техніці вишикувалися в колону та вирушили до місця виконання задачі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.