четвер, 16 лютого 2017 р.

У Білій Церкві люди масово повстали проти керівництва держави і свавілля місцевих чиновників (ФОТО)

Вчора, 15 лютого, у Білій Церкві відбувся мітинг-протест, ініційований мешканцями міста. Загальна кількість учасників мітингу – більше 1000 осіб. У протесті взяли участь різні категорії громадян: пенсіонери, представники малого та середнього бізнесу, чорнобильці, учасники бойових дій в Афганістані тощо.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на Ukrainianwall.com.

Настрій людей був радикально протестний. Люди висловили своє обурення тим, що нинішнє керівництво держави своїми непрофесійними, антинародними й злочинними діями зруйнувало позитивні очікування та сподівання народу України. Мітинг відбувався в режимі "вільного мікрофона".


Читайте також: Фермери Київщини зупинили кортеж Порошенка біля Конча-Заспи та висунули свої вимоги до влади (ФОТО, ВІДЕО)


За результатами мітингу було прийнято резолюцію з вимогами до президента, Верховної Ради й уряду України:

 1. Переглянути чинні тарифи з метою зменшення їх до економічно обґрунтованого розміру; затвердити на законодавчому рівні використання для потреб населення газу винятково власного видобутку. 
 2. Терміново вжити необхідних заходів для виправлення помилок, допущених під час прийняття бюджету України на 2017 рік, змін до Податкового кодексу України, інших антибізнесових законів, ухвалених Верховною Радою за урядової ініціативи наприкінці 2016 року, що призвели до значного посилення податкового тиску передусім на представників малого та середнього бізнесу..Негайно скасувати фантастичні штрафи (96000 – 320000 грн) для підприємців.
 3. Підвищити розмір мінімальної пенсії до 3000 грн. Не допустити підняття пенсійного віку.
 4. Не допустити руйнування системи охорони здоров'я, зокрема – повернути швидку допомогу, негайно відновити фінансування лікування хворих на онкологічні, серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, цукровий діабет та інше.
 5. Припинити практику призначення на керівні державні посади громадян іноземних держав. Узяти під жорсткий контроль визначення розміру заробітних плат керівників державних підприємств, інших високопосадовців і чиновників залежно від економічного стану держави, принципів соціальної справедливості та середнього рівня життя громадян України.
 6. Категорично не допустити підготовку та прийняття рішення щодо можливості продажу земель сільськогосподарського призначення.
Також у резолюції учасники протесту звернулись до Білоцерківської міської ради та міського голови з такими вимогами: 
 1. Накласти мораторій на підвищення тарифів і вартості послуг, що надаються населенню підприємствами, організаціями й установами комунальної форми власності.
 2. Не допустити підвищення ставок і розміру місцевих податків та зборів, що затверджуються рішеннями міської ради, зокрема: - Ставка податку на нерухоме майно для об'єктів нежитлової нерухомості – не більше 1% від розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня 2017 р., за 1 кв.м. бази оподаткування; - Ставка земельного податку в розмірі не більше 1% від нормативної грошової оцінки; -Ставка єдиного податку для першої групи платників – не більше 8% розміру прожиткового мінімуму.
 3. Винести цю Резолюцію на затвердження міською радою 23.02.2017 року з подальшим направленням відповідним органам Державної влади.
Крім того, до резолюції не ввійшли дві ініціативи, які були озвучені в мікрофон та підтримані мітингарями: 
 1. Визнати партії "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" терористичними організаціями, які своєю діяльністю організовують і впроваджують геноцид українського народу;
 2. Започаткувати всеукраїнську акцію "Я відкликаю свій голос за Президента Порошенка".

Нагадаємо, вчора, 15 лютого 2017 року, розпочалась фермерська всеукраїнська попереджувальна акція протесту проти зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

У столиці хлібороби  Київщини заблокували дорогу з Конча-Заспи на Київ навіть зупинили кортеж Президента П.Порошенка. У акції взяли також участь фермери зі Згурівщини.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.