вівторок, 14 лютого 2017 р.

Суд скасував арешт скандального судді Головатюка, який має землю та півбудинку у Згурівському районі

Апеляційний суд Києва 10 лютого скасував арешт судді Любомира Головатюка, якого підозрюють в отриманні хабара.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав адвокат "Небесної сотні" та "Автомайдану" Роман Маселко, передає "Згурівська Правда".

"Дива не сталось, і Апеляційний суд м.Києва чітко виконав вказівку Вищої ради правосуддя та скасував Ухвалу Печерського суду про взяття під варту судді Головатюка. Очевидно, що підставою стала відсутність згоди на це Вищої ради правосуддя.

Це означає, що тепер без згоди ВРП жодного суддю, якого спіймали на хабарі, не можна ні арештувати, ні взяти під варту", - написав Маселко і додав:

"А тим часом Президент продовжує мовчки спостерігати, як його обіцянки про скасування суддівського імунітету перетворюються у брехню".


Нагадаємо,  активісти звинувачували Любомира Головатюка у схемах передачі "Межигір’я" Януковичу. Його прізвище фігурує в низці журналістських розслідувань, які викривали схему передачі резиденції Межигір’я Януковичу.

Також його прізвище можна зустріти в ЗМІ в контексті низки сумнівних суддівських рішень.

Згідно із декларацією за 2015 рік, суддя разом із сім’єю має квартиру 86,9 кв.м у Києві, у 2011 році у нього з’явився будинок площею 189,9 кв.м у Тужилові Яготинського району. Там же у судді є дві земельні ділянки площею 3060 кв м та 2499 кв м.

Також суддя має земельну ділянку у Борисполі 800 кв м.

У його дружини є земельна ділянка 2800 кв. м у Згурівському районі та половина будинку площею 18 кв м.

Їздить Головатюк на Toyota Land Cruiser 200, задекларована вартість 263,100 тисяч гривень, також у нього є KIA Credos. Скільки вона коштує – суддя написав, що не знає.

Дружина Головатюка володіє 60% ТОВ "Ягопак", яке виготовляє упаковки.

У 2015 році Головатюк задекларував 234,867 тисяч зарплати та 36,210 тисяч пенсії.

Прибутки його дружини дещо скромніші: 113,5 тисяч зарплати та 821 грн процентів.

При цьому, у судді на рахунках в банках 250 тисяч, у дружини в банку півмільйона, ще 90 тисяч грн вона позичила.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.