четвер, 23 лютого 2017 р.

Київська область – центр корупційних скандалів в Україні

Київська область є центром корупційних скандалів, які трапляються тут з високою періодичністю.

Про це йдеться у тексті звіту Комітету виборців України, в якому оцінювалася робота голів облдержадміністрацій.

За даними КВУ, скандали насамперед вони стосуються виділення земель під Києвом, зокрема у Конча-Заспі, де проживає переважна більшість українських високопосадовців та бізнесменів. Також особливою популярністю серед політичних діячів вищої ланки користуються земельні наділи у лісах та заповідниках. У свою чергу, чиновники меншої руки надають перевагу земельним ділянкам у більш «бюджетних» пригородах столиці: Василькові, Вишневому, Глевасі та Обухові.

Експерти відзначають, що проблеми області дісталися нинішньому голові Київському ОДА Олександру Горгану від попередників, однак наголошують, що нинішній керівник ОДА так і не зміг вирішити конфлікт з Київською обласною радою, яку очолює член ВО «Батьківщина» Ганна Старикова.

Крім того діяльність нинішнього голови ОДА у питанні боротьби з корупцією отримала негативні оцінки від експертів.

Експерти також негативно відзначили діяльність голови ОДА у питанні просування реформи децентралізації. Так, на Київщині упродовж тривалого часу не призначаються вибори у низці об’єднаних громад, які були утворені з різних районів. Щоправда, визначальною тут є не позиція ОДА, а відносини між Верховною Радою та ЦВК, проте це могло вплинути на низьку оцінку експертів.

Як повідомляв «Ні корупції!», Комітет виборців України склав «Рейтинг діяльності голів ОДА за 2016 рік». Оцінка базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.