середа, 22 лютого 2017 р.

У Новоолександрівському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

«Небесна Сотня»… Юнаки, батьки
Їх імена ніколи не забути. 
Вони за мене полягли
Так як і ті, що захищали Крути.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. У ці дні ми  втретє згадуємо події  на  Майдані. Саме три роки  тому почала проливатися кров українців, справжніх борців за волю і незалежність своєї Батьківщини.

Тернистим  шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів. Із цього приводу у Новоолександрівському НВК відбувся виховний захід «Герої не вмирають!», приурочений Героям Небесної Сотні.

Учні 5 – 11 класів вкотре згадали події 18 – 20 лютого 2014 року та вшанували полеглих на Майдані хвилиною мовчання, запаливши свічі пам’яті. Організатори заходу, учні 10 класу, поінформували присутніх про трагічні події  у ті дні, запропонували переглянути відеохроніку з подій лютого 2014 року.

Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Анастасія Щербатенко, учениця 10 класу ОЗНЗ Новоолександрівського НВК


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.