неділя, 12 лютого 2017 р.

На Київщині хлібзаводи заради збереження низьких цін готові погіршити якість хліба

Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації провів нараду щодо ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів Київської області

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на видання "Моя Київщина".

Захід зібрав учасників для обговорення ситуації, яка склалась на ринку хліба та хлібобулочних виробів області – підвищення ціни на готову продукцію після скасування прямого державного регулювання цін на харчові продукти.

Ціна на борошно, яка складає понад 45% собівартості виробництва хліба поступово зростає. Причиною зростання є збільшення закупівельної ціни на зерно, збільшення витрат на електроенергію, газ та логістику.

Представники хлібозаводів повідомили, що однією з умов зниження ціни є пониження рецептури виробництва хліба.

Разом з тим, велику частину кінцевої ціни на продукцію становить націнка торгівельних мереж, яка за попередніми обрахунками становить 15% загальної ціни.

У підсумку учасники наради висловили надію на подальше врегулювання цінової політики на хліб та запропонували всіляко сприяти в межах компетенції департаменту у вирішенні питань товаровиробників.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.