четвер, 2 лютого 2017 р.

На Київщині ліквідовано конвертаційний центр з оборотом 200 млн гривень

Співробітники податкової міліції ДФС ліквідовали конвертаційний центр з оборотом 200 млн гривень, який працював в Києві та області. Ймовірні втрати бюджету становлять понад 30 млн гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ДФС України.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 та ч. 3 ст. 212 КК України викрили групу осіб, які організували та забезпечували діяльність конвертаційного центру на території Києва та Київської області.

Вказаною групою у складі 4 осіб надавалися послуги підприємствам реального сектору економіки з незаконного формування податкового кредиту, штучного завищення валових витрат, а також переведення безготівкових коштів у готівку

З метою прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти зареєстрували та придбали корпоративні права низки транзитно - конвертаційних СГД.

В подальшому на розрахункові рахунки цих підприємств надходили безготівкові грошові кошти від підприємств реального сектору економіки у якості оплати за нібито здійснені роботи, поставлені товари чи надані послуги. Ці кошти конвертувались у готівку за винятком 10-12% у якості винагороди за конвертацію.

Податковий кредит транзитно-конвертаційних СГД формувався від підприємств імпортерів, що здійснюють реалізацію імпортованої продукції (товари базарної групи) на території України за готівкові кошти, а документи та необлікована готівка продавались за 6-7% конвертаційно-транзитним групам.

Низку клієнтів конвертцентру встановлено.

Обіг проконвертованих коштів протягом 2016 року склав близько 200 млн. гривень. Ймовірні втрати бюджету становлять понад 30 млн. гривень.

На підставі ухвали суду проведено 8 обшуків в офісних приміщеннях конвертцентру та вигодонабувачів, за місцями проживання та в автомобілі фігурантів, де вилучено 6 ноутбуків, 14 мобільних телефонів, документацію та чорнові записи, що підтверджують їх протиправну діяльність.

На розрахункові рахунки ФСПД із залишком коштів у сумі 566 тис. гривень накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.