середа, 1 лютого 2017 р.

З 1 лютого порушення правил рибальства на Київщині фіксуватимуть в електронній системі

Електронізація рибного господарства  триває. В її рамках починаючи з 1 лютого 2017 року Київський рибоохоронний патруль фіксуватиме всі результати рейдів та  виявлені правопорушення в електронному журналі.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "AgroNews".

"Інформація з електронного журналу потрапляє  в єдину інформаційну базу про рибоохоронну діяльність. Це допоможе оцінити ефективність роботи та аспекти, що потребують додаткової уваги, наприклад, найбільш проблемні ділянки водойм, допоможе ідентифікувати злісних порушників правил рибальства",  ̶  повідомив голова Держрибагенства Ярема Ковалів.

Електронний журнал було розроблено спеціально для  рибоохоронного патруля.

"Кожен з рибоохоронних патрульних має в електронній системі власний, індивідуально присвоєний номер, під яким і заповнює таблицю. В будь-який момент  можна зайти і подивитися на результативність роботи і рейдової групи, і окремого патрульного",  ̶  повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Він додав, що заповнюватиметься електронний журнал за допомогою комп’ютера або через смартфон одразу ж по закінченні рейду. На  окремих ділянках області з обмеженим покриттям мобільного Інтернету допускається подання звіту протягом 1 доби.

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів повідомив: "Протягом лютого система працюватиме в тестовому режимі тільки на Київщині. За результатами тестового періоду  ми  вдосконалимо систему та поширимо її на ті області України, де запускається оновлений рибоохоронний патруль – Харківська, Івано-Франківська, Терпнопільська та Рівненська". 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.