неділя, 15 січня 2017 р.

Cільського голову на Київщині судитимуть за хабарництво

Військовою прокуратурою Центрального регіону України затверджено та скеровано до Бородянського районного суду Київської області обвинувальний акт щодо сільського голови с. Микуличі за отримання ним неправомірної вигоди.

Про це "Згурівській Правді" повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Встановлено, що вказаний посадовець вимагав неправомірну вигоду від громадянина в сумі 14 тис. доларів США за виділення земельної ділянки в адміністративних межах Микулицької сільської ради та видачу відповідних документів. Для одержання зазначеної неправомірної вигоди посадовець залучив третіх осіб з числа мешканців села, що не були обізнані про злочинні дії керівника сільської громади.

Сільському голові інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 (закінчений замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе за вчинення дій в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням) ККУ.

Чоловіку загрожує від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.