понеділок, 23 січня 2017 р.

В Київській області ігнорують громадські організації ветеранів АТО

20 січня відбулися відбулись установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Київській обласній Державній адміністрації, на які не були допущені громадські організації ветеранів АТО Київщини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер, громадська діячка Світлана Шеповалова, передає "Згурівська Правда".

Волонтер стверджує, що більше ніж 30 громадських організацій ветеранів АТО, які подали документи та зареєструвались для участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при КОДА, не допустили до участі.


"Установчі збори громадської ради відбулися за зачиненими дверми. Для того щоб в котрий раз обрати "караманний" склад та голову громадської ради (був представлений єдиний кандидат Рейніш Л.В.). Була вигадана версія - на збори хочуть проникнути провокатори. Саме по цій причині був заблокований вхід для ветеранів АТО Київщини та ЗМІ", - повідомляє Світлана Шеповалова.

"Центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям /Київська область/ однією з цілей центру є - соціальна адаптація учасників АТО та залученнях їх до громадської діяльності, саме це написано в наказі Президента Петро Порошенко. Своїми діями співробітники КОДА саботують накази Президента та розпалюють гнів народу до влади", - заявляє Шеповалова.


Опубліковано Дианою Александровною 20 січня 2017 р.


За інформацією Шеповалової Центр допомоги учасникам АТО та їх сім'ям у Київській області допоміг громадським організаціям ветеранів АТО Київщини скласти звернення до голови КОДА Олександра Горгана, з проханням вважати вибори не дійсними.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.