понеділок, 9 січня 2017 р.

У Згурівці відбувся турнір з футзалу пам'яті Григорія Тимченка

5 січня 2017 року в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся турнір з футзалу серед юнаків 2004 – 2005 р.н. присвячений пам‘яті тренера-викладача Тимченка Григорія Андрійовича.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

До участі в змаганнях долучилися юні спортсмени зі Згурівки, м.Прилуки, м.Яготина та м.Києва. Юнаки змагалися по колу. Турнірна таблиця склалася таким чином, що в трьох команд була однакова кількість очок, тож переможця вираховували по різниці забитих та пропущених голів в іграх між цими командами.

За результатами змагань переможцем турніру стала команда м. Яготин, друге місце посіли юнаки з м. Прилуки, третіми стали Згурівчани. Команда з м.Києва отримала нагороду глядацьких симпатій.

Також було відзначено кращого воротаря турніру, ним став Добровольський Данило - смт Згурівка; кращого нападаючого виборов Коровай Дмитро – м.Прилуки; кращий захисник – Луценко Іван м.Київ; кращий гравець – Мартишок Дмитро м.Яготин.

Нагадаємо, в 2014 році Григорія Тимченка було нагороджено почесною відзнакою "За заслуги перед Згурівщиною".

Тимченко Григорій Андрійович за час своєї півстолітньої трудової діяльності в сфері освіти, фізичної культури і спорту підготував близько 2000 спортсменів. Відмінник освіти. Вихованці Тимченка Г.А. в різні роки ставали переможцями і призерами чемпіонатів. Серед його вихованців КМС з легкої атлетики багатоборства Роман Терновець – учасник Юнацького Чемпіонату Європи з легкої атлетики, багатоборства м.Гресетто (Італія 2004), КМС з легкої атлетики Юрій Голуб – призер чемпіонтів України. КМС – Вадим Гриппа – гравець ФК «Динамо 2» Київ, ФК «Даугава» (Латвія). Ініціював створення при Згурівській ДЮСШ жіночої команди з футзалу, яка в чемпіонаті України серед юнацьких команд в 2001 році зайняла 4 місце. Юнацька футбольна команда 1997-1998 рр. стала чемпіоном Київської області з футзалу сезону 2013-2014 рр.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.