неділя, 29 січня 2017 р.

На Київщині затримали групу браконьєрів із вбитим козулями

Під час проведення природоохоронних заходів інспекторами Державної екологічної інспекції у Київській області на території Білоцерківського району затримали групу браконьєрів, які полювали на козуль і заців.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Державної екологічної інспекції.

Як зазначається, в лісових масивах Білоцерківського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство», у кварталі 36 (урочище Товсте) виявили групу з 20-ти осіб, які здійснювали облавне полювання на козулю, зайця-русака без ліцензії та відстрільних карток. «На момент, коли інспектори під'їжджали до полюючих, мисливці та загоничі збиралися біля своїх автомобілів. Інспекторами терміново було викликано співробітників поліції з метою затримання та встановлення осіб», - йдеться у повідомленні відомства.

Екологи повідомили, що у мисливців виявили дві незаконно добуті козулі та одного зайця-русака. Під час перевірки правовстановлюючих та дозвільних документів з'ясувалося, що мисливці не мали дозволів на добування цих мисливських тварин. Таким чином впольовані тварини є незаконно добутими.

Також інформують, що під час спроби перевірити документи кожного з мисливців, порушники почали тікати на своїх автомобілях з місця полювання, залишивши розпорядника полювання та єгерів даного мисливського господарства. Відповідно до журналу обліку, в полюванні брав участь 21 мисливець.

Міністр екології Остап Семерак назвав цей інцидент «дозвіллям на крові» і зазначив, що серед затриманих є високі посадові особи області. «Двадцять дорослих чоловіків не знайшли кращого методу для відпочинку, ніж полювання і у його результаті загибель 2 козуль. Браконьєрів затримали природоохоронці у момент, коли вони вантажили свої криваві трофеї до автівок... Серед затриманих - впливові особи. Запевняю: їхні посвідчення та зв’язки не допоможуть уникнути відповідальності. Це другий кричущий випадок прояву варварства по відношенню до природи менше ніж за два тижні», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

За результатами складено протокол огляду місця події, вилучено гільзи, кулі, відібрано пояснення, співробітниками поліції проводяться слідчі дії по встановленню винних осіб.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.