середа, 11 січня 2017 р.

Олександр Горган відвідав Згурівщину та підтримав пропозицію щодо будівництва сучасного районного будинку культури

10 січня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган здійснив робочу поїздку на Згурівщину. В рамках поїздки очільник області провів особистий виїзний прийом громадян та зустріч з активом району.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської райдержадміністрації.

Після закінчення прийому громадян голова Київської ОДА зустрівся з активом району: керівництвом Згурівщини, депутатами Київської обласної ради Євгеном Чубуком та Василем Цвиком, Згурівським селищним головою Павлом Ткачуком, фермерським активом, керівниками агропромислових підприємств району, установ та організацій, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів адміністрації.

В ході зустрічі селищним головою було порушено питання ремонту приміщень Згурівської центральної лікарні та вирішення подальшої долі недобудови Згурівської ЦРЛ. Дане питання було підтримано депутатом КОР Є.Чубуком. Губернатор пообіцяв вивчити та врахувати дане звернення.

Серед проблемних питань Згурівщини, голова КОДА звернув увагу на стрімке зменшення населення у Згурівському районі. На думку керівника Київщини, для того щоб зацікавити та повернути молодь до району, потрібно вкладати ресурси в об'єкти інфраструктури, створювати належні умови для праці та дозвілля.

Депутат Київської обласної ради Євген Чубук підтримав очільника Київщини та в рамках подолання зазначеної проблеми запропонував ідею щодо будівництва сучасного будинку культури - центру культурного та фізичного розвитку. За словами депутата, у Згурівському районі немає місця, де можна провести концерт, кінопоказ, де жителі Згурівщини можуть цікаво та корисно проводили дозвілля.

На думку депутата облради такий центр вдихне нове життя в район, дасть усім верствам населення можливість культурно відпочивати й розвиватися, а молодим людям - повертатися на батьківщину, де з'являються перспективи для них та майбутніх поколінь.

Таку ідею повністю підтримав голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган. Зокрема очільник області зазначив, що такий соціально-культурний об'єкт може бути обладнай басейном, повинен бути сучасним, цікавим та корисним для молоді. На думку керівника Київщини, такий сучасний будинок культури - це мрія для Згурівського району, яка разом із тим має реальні шанси бути реалізованою.

Олександр Любомирович у свою чергу пообіцяв особисту підтримку щодо реалізації даного проекту, в тому числі у частині його фінансування з обласного бюджету та державних програм розвитку, а також зазначив, що до 25%  витрат на будівництво такого об'єкту може фінансуватися з районного бюджету. Крім того, голова КОДА, який до того ж є депутатом Київської обласної ради, запевнив, що разом із Євгеном Олександровичем готовий захищати даний проект перед облрадою.

Крім того, Олександр Горган у своєму зверненні до присутніх закликав до співпраці та активного підходу до планування роботи, зокрема до розробки та прийняття Програми соціально-економічного розвитку Згурівського району.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.