неділя, 22 січня 2017 р.

У Переяслав-Хмельницькому швидка відмовила у виїзді

До "Електронної книги скарг України" написала наша читачка Олена Петрівна з Переяслав-Хмельницького, вона переконує, що попри виклик медиків – швидка відмовила! Про це повідомляє "Згурівська Правда".

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“В ніч з 10-го на 11-е січня 2017 року, швидка медична допомога Переяслав-Хм ЦРЛ відмовила у виїзді на виклик!

У моєї 70-річної бабусі був гіпертонічний кризис (тиск 220/120), і повна втрата свідомості бабусі на тривалий час!!!! На виклик, працівники медичної допомоги відповіли, що для виїзду немає потреби у виїзді бригади швидкої. Сказали звернутися до фельдшера (бабуся проживає у с.Стовп’яги, Переяслав-Хм р-ну (15хв їзди)). Фельдшер відмивився надати допомогу! Це просто – жах!

Працівники-медики обіймають свої посади, отримують з/п з податку, який сплачує їхній пацієнт, і відмовляються виконувати свої ПРЯМІ ОБОВ’ЯЗКИ!

Дуже хотілося б , щоб подібні ПЕРСОНИ не займали посади, яких вони категорично не заслуговують”, – написала наша читачка.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.