вівторок, 3 січня 2017 р.

У новорічну річ поліцейські Київщини розвозили п'яних по домівках

Новий рік на Київщині відсвяткували без надзвичайних подій та грубих порушень, а патрульні правоохоронці здійснювали поліцейське піклування -  розвозили по домівках нетверезих громадян.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Нацполіції Київщини.

З даними правоохоронців, у святкових заходах, присвячених Новому року, взяли участь близько 20 тисяч громадян. Охорону громадського порядку забезпечували понад півтисячі поліцейських та 160 представників громадських формувань області.

"Грубих порушень громадського порядку під час проведення масових заходів зареєстровано не було. Однак, кількість заяв на спецлінію лінію «102» збільшилось на половину. Люди скаржились на втрату у місцях святкування рукавичок, шапок, грошей. Також багато звернень було щодо порушення тиші. Правоохоронці заспокоювали людей та складали на правопорушників адміністративні протоколи", - йдеться у повідомленні поліції Київщини.

"Крім цього у новорічну ніч проводились заходи щодо поліцейського піклування -  патрульні доставляли додому нетверезих людей", - зазначають правоохоронці.

Святкові дні продовжуються, тож працівники поліції звертаються до громадян з проханням бути ввічливими і чемними, дотримуватись закону та не порушувати громадський порядок.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.