пʼятниця, 27 січня 2017 р.

Голови Яготинської та Володарської РДА заявляють про травлю з боку губернатора Горгана

Анонсовані Київською облдержадміністрацією чистки керівників районів принесли столичного регіону перший в 2017-м гучний політичний скандал.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

Голови Володарської і Яготинської райдержадміністрацій Київщини підозрюють, що губернатор Олександр Горган і нардеп Ярослав Москаленко (на фото) затіяли кадрові ротації для покриття можливих корупційних схем і розсадження в чиновницькі крісла своїх протеже. У Москаленко підозри назвали "маячнею". Аналогічної думки дотримуються і в адміністрації столичного регіону.

Нагадаємо, з 20 по 27 січня колегія Київської ОДА заслуховує звіти голів районних адміністрацій регіону про виконання програми соціально-економічного розвитку на підвідомчих їм територіях за минулий рік. За підсумками звітів головам РДА надаються пропозиції щодо поліпшення ефективності роботи і приймаються кадрові рішення.

Раніше "Згурівська Правда" повідомляла, що за підсумком звітів 6 районів Колегія Київської обласної державної адміністрації визнала задовільною роботу Баришівської, Бориспільської, Бородянської, Згурівської та Обухівської районних державних адміністрацій за підсумками роботи 2016 року.

Володарка


20 січня - за підсумками слухань незадовільний висновок про свою роботу отримав глава Володарської РДА Сергій Табалюк. У КОДА пообіцяли ініціювати подання Президенту України Петру Порошенко про його звільнення.

Сергій Табалюк заявив, що ініціативи КОДА по його звільненню не мають ніякого об'єктивної підгрунтя. Він вважає, що це - помста нової команди облдержадміністрації за небажання виконувати земельні "хотілки" політиків у Володарському районі.

Сергій Табалюк,
голова Володарської РДА
"На посаді глави РДА я працюю всього дев'ятий місяць. Після приходу на пост губернатора Олександр Горган неодноразово вимагав від мене без будь-яких підстав написати заяву про звільнення з посади голови РДА. Давав вказівку голові районної ради, щоб той зібрав депутатів, і вони висловили мені недовіру. Одного разу він приїхав в Володарку на нібито прийом громадян, але громадян не приймав. Замість цього було влаштовано шоу. Але підтримки райрада в цьому питанні губернатору не надала. Після цього він вирішив вплинути на ситуацію через подання президенту. Але я вважаю, що об'єктивних причин для цього на заслуховуванні звітів голів РДА ніхто не висловив. Ясна річ, якісь недоліки в роботі є. Не помиляється той, хто не працює.

В цілому, вважаю причиною такої позиції Київської ОДА той факт, що я не прикриваю земельні афери деяких районних депутатів і обранців ВР. Називати прізвища поки не буду - це питання слідства. Протягом останніх двох років сотні гектарів землі в Володарському районі фактично вкрали, переоформивши на підставних осіб. З цього приводу вже існують кримінальні провадження. Я ще півроку тому звернувся з поданням щодо невідповідності займаній посаді начальника земельного відділу Володарського району. Учасники АТО не отримують землю, але вона продовжує йти незрозуміло в які руки. Було багато акцій протесту з цього приводу ".


Яготин


Про перспективи свого звільнення розповів і голова Яготинської РДА Олександр Дерунець. Він також звітував перед колегією і впевнений, що його відставка не за горами.

"Офіційна претензія до мене - це найнижчий показник за контрактом на армію, хоча я як районний голова не можу втручатися в цю справу, воно добровільне. Насправді претензії до
Олександр Дерунець,
голова Яготинської РДА
мене виходять від "прабатька" губернатора Горгана - нардепа Ярослава Москаленко. Він і колишній глава Яготинської РДА Володимир Семеняка - злодюга і бандюга, який грабував весь район, очолював РДА при Партії регіонів, дерибанив землю і поставляв кадри на Антимайданом - це хороші друзі. Коли Горгана нарешті впихнули в адміністрацію, Семеняка стрибав від радості і всюди хвалився, що, мовляв, "Горган у мене в кишені, Дерунця я приберу". Проти мене за їх сприяння сфабрикували справу по корупції, нібито я отримав надбавку по заробітній платі за вислугу. Тягали мене по судах, вже цілий рік мене "тероризує" прокуратура. І Горган мені запропонував написати заяву про звільнення. Я цього не робитиму принципово, тому що таким чином я сам визнаю себе винним. Я попросив самого ж губернатора створити кваліфіковану комісію і провести службову перевірку моєї діяльності. Також звернувся з даного питання до Національного агентства з питань державної служби. Я впевнений, що все це цькування вершиться "на замовлення". Зараз як раз стоїть багато питань децентралізації та об'єднання громад, місцевим олігархам і князькам я не бажаний, тому що я відмовився від сприяння цій команді, відмовився від хабарів ".

Москаленко і Горган


Запідозрені в ймовірних корупційних діяннях Москаленко і Горган, думки глав районних адміністрацій вважають емоційними і помилковими.


Так, в прес-службі нардепа Ярослава Москаленка журналісту "KиевVласть" повідомили, що вважають підозри Олександра Дерунця брехливими і надуманими.

"Можете назвати їх" маячнею ", - заявили в прес-офісі політика.

Більш тактовних, але також не менше критичних оцінок удостоїли підозри голів РДА в прес-службі Київської обласної адміністрації.

"Обласна адміністрація не може позбавити главу районної адміністрації повноважень. Це виняткова прерогатива Президента України. Що стосується емоційних оцінок, висловлених у підозрах голів РДА - це їх особиста думка. Найближчим часом Київська облдержадміністрація випустить офіційне повідомлення, в якому будуть актуалізовані причини, зроблених колегією КОДА висновків про незадовільну роботу цих керівників районів ", - заявив в коментарі прес-секретар голови Київської обласної державної адміністрації Костянтин Галушко.

1 коментар:

  1. Отсутствие желания людей служить в армии это результат правления президента и кабмина!Но отсутствие кадровой чистки в РДА Яготина после майдана дает результаты бездеятельности и круговой поруки.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.