вівторок, 17 січня 2017 р.

У Згурівці відбувся Різдвяний турнір з футзалу. Перемогу здобули згурівчани

12 січня 2017 року в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся Різдвяний турнір з фут-залу серед юнаків 2005 – 2006 років народження.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

До участі в змаганнях долучилися юні спортсмени зі Згурівки , м. Прилуки та м. Яготина по дві команди від кожного, окремо 2005 та 2006 роки народження. Юнаки змагалися по колу в двох групах.

Турнірна таблиця склалася таким чином, що за 5 та 6 місця боролись команди Згурівської ДЮСШ 2006 р. н. та команда Європа (м.Прилуки) 2006 р.н. – перемогу здобули юнаки з м.Прилуки; за 3 та 4 місця боролись дві команди з м.Яготин – перемогла команда 2006 року народження; в фіналі зустрілись команди Згурівської ДЮСШ 2005 р.н. та Європа (м. Прилуки) 2005р.н. – перемогу з рахунком 5 – 1 здобули Згурівчани.

Також було відзначено кращого воротаря турніру ним став Погребний Євген – м.Яготин; кращого нападаючого виборов Худін Богдан – м.Прилуки; кращий захисник – Дзюба Назар з м.Яготин; кращий гравець – Добровольський Данило – смт Згурівка; кращим бомбардиром було визнано Олбінського Дениса з м.Прилуки та приз глядацьких симпатій дістався Цвіркуну Артему із Згурівки.

Нагадаємо, 5 січня 2017 року в приміщенні ФОКу Згурівської ДЮСШ відбувся турнір з футзалу серед юнаків 2004 – 2005 р.н. присвячений пам‘яті тренера-викладача Тимченка Григорія Андрійовича.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.