вівторок, 17 січня 2017 р.

Жителі Київської області заборгували за газ більше 1 млрд грн

На сьогодні загальний борг за газ мешканців Київської області досяг критичної суми і складає понад 1 мільярд гривень. У зв’язку з цією ситуацією ми вирішили максимально посилити заходи з ліквідації заборгованості.

Про це йдеться у коментарі голови правління ПАТ “Київоблгаз” Дмитра Дронова щодо заборгованості населення та роботи з ліквідації боргів, передає "Згурівська Правда".

“На сьогодні загальний борг за газ мешканців Київської області досяг критичної суми і складає понад 1 мільярд гривень. У зв’язку з цією ситуацією ми вирішили максимально посилити заходи з ліквідації заборгованості. Щоденно наші оперативні бригади виїжджають у рейди по області для відключення боржників... Хочу нагадати споживачам, що сума боргу понад 30 тисяч гривень дає законне право компанії у судовому порядку накласти арешт на рахунки та джерела доходів боржника і навіть конфіскувати майно”, — наголосив Д.Дронов.

Разом з тим він додав, що споживачі мають можливість рестрктуризувати борг і оплати його частинами.

Нагадаємо, обсяг газу в підземних сховищах України станом на 10 січня зменшився до 11,302 млрд куб. м.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.