четвер, 8 грудня 2016 р.

Лук’янівське СІЗО перенесуть в Київську область

Протягом декількох років Лук’янівське СІЗО можуть закрити, планують залучити приватних інвесторів для будівництва нових приміщень в смт Коцюбинське під Києвом. Про це повідомляє заступника міністра юстиції Дениса Чернишова.

Залучити приватних інвесторів хочуть на таких умовах: бізнесмен будує нові приміщення СІЗО в смт Коцюбинське в декількох кілометрах від Києва на території виправної колонії №132 (більше 8 гектарів).

При цьому експерт Юрій Бєлоусов зазначив, що нове СІЗО потрібно будувати за міжнародними стандартами – як мінімум 4 кв. м на одну людину, спортзал, накриті прогулянкові дворики зі спортивним інвентарем, кімнати з можливістю доступу в Інтернет.Так, будівництво нового СІЗО може обійтися інвестору в 25 млн доларів.

Тільки після здачі об’єкта інвестору планують передати території нинішнього СІЗО на Лук’янівці (близько 2,96 гектара) з усіма будівлями.Ні обмежень по новому будівництву на цих територіях, ні вимог висувати не будуть.

Однак є неоднозначний момент – за даними колишнього голови пенітенціарної служби Сергія Старенького, ще в 2006 році Головне управління з охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації внесло деякі корпуси Лук’янівського СІЗО в списокпам’яток історії та культури України, які потрібно зберігати в первісному вигляді.

Нагадаємо, Міністерство юстиції заявляє про нормативну оцінку вартості земельної ділянки площею 3 га під Київським (Лук’янівським) слідчим ізолятором в 9,6 млн грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.