середа, 28 грудня 2016 р.

Баришівський селищний голова публічно прозвітував перед громадою за рік роботи (ФОТО)

24 грудня 2016 року в актовій залі Центру позашкільної освіти "Мрія" відбулася чергова сесія Баришівської селищної ради під час якої селищний голова Олександр Вареніченко звітував про свою діяльність, роботу виконкому й депутатського корпусу ради протягом 2016 року.

Про це "Згурівській Правді" повідомила Баришівська селищна рада.

В роботі сесії, окрім селищних депутатів, узяли участь обранці Баришівської районної ради, громадськість містечка, депутати Київської обласної ради Ігор Сабій, Євген Чубук та Олег Іваненко.

Звітна доповідь очільника селища звучала протягом півтори годин, інформацію Олександр Вареніченко доповнював детальними роз'ясненнями. Так, скажімо, останнім часом зросла кількість онкозахворювань серед дітей, тому неможливо було відмовити їхнім батькам у матеріяльній допомозі. Керівництво ради задовольняло заяви Героїв російсько-української війни про надання їм земельних ділянок; для сотні малозабезпечених жителів селища на 2017 рік передплатили районну газету "Баришівський вісник"; позитивно розв'язано проблему харчування дітей.

На разі перед Баришівською селищною радою гостро стоїть питання надання місця для торгівлі залишками сільгосппродукції (обранці громади не проти того, аби пенсіонери, котрі ледве перебуваються, мали додатковий заробіток); запуску теплогенератора в дитсадку "Промінь", що дасть можливість розпочати опалювальний сезон не тоді, коли очільник райдержадміністрації підпише відповідне розпорядження, а коли це буде потрібно дітям.


Не оминув увагою селищний голова і проблему бездомних тварин. Він висловив надію, що створення для них притулку стане реальністю вже найближчим часом.

Детально охарактеризував Олександр Вареніченко питання об'єднання територіяльних громад, котре повинно відбутися так, аби вигоду якнайперше отримали мешканці. За словами свободівця, це хоч і історичний, але надзвичайно складний процес - об'єднуватися, не маючи нічого. Та й закриття шкіл і ФАПів сприяє лише знищенню села. Не йдуть на користь і війна, що точиться на сході України, і спад вітчизняної економіки.

"Я не приїжджий. Це чужак у випадку поразки може взяти торбинку й залишити територію Баришівщини. Я ж не піду на жодні уступки й не допущу того, аби злидні прийшли до злиднів і створили ще більшого злидня, - наголосив доповідач.

Заслухавши звіт, учасники зібрання долучилися до своєрідного діалогу. Депутати Київської обласної ради Ігор Сабій, Євген Чубук та Олег Іваненко наголосили, що в Баришівці з'явився господар, чиї наслідки роботи надзвичайно вагомі. І те, що очільник Баришівської громади не побоявся вийти зі звітом до людей, на разі стало своєрідним майстер-класом роботи органу місцевого самоврядування.

Підтримали їхню думку й депутати Баришівської районної ради: А.В.Деркач, А.О.Шевчук, С.А.Калішук. Щиро дякували за виконану роботу (ремонт доріг і заміну вікон у приміщенні Баришівської ЦРЛ; реконструкцію будинків та впорядковану торгівлю; надання фінансової допомоги тощо) жителі Баришівки Л.Я.Дузь, М.О.Семенченко, М.М.Горобей, приватний підприємець О.П.Мартинова.


Після завершення сесії присутнім в залі було продемонстровано  документальний фільм про поширення в регіонах України різного роду сепаратиських рухів, які, користуючись необізнаністю громадян та інколи мають підтримку серед населення. У сюжеті було показано, як харківські та луганські координатори подібної організації у Баришівці ще недавно разом із керівником антиукраїнської організації "Оплот" Є.Жиліним та іншими сепаратистами та прихильниками "руського миру" були присутні на конференціях "Українського вибору" Віктора Медведчука.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.