понеділок, 26 грудня 2016 р.

Київська область отримала додатково більше 5 мільйонів для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів війни

Київська область отримала додаткову субвенцію 5 640 000 грн. для придбання житла сім᾽ям загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю з числа військовослужбовців.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Сквирської РДА.

"Вже вчора відбулось засідання робочої групи КОДА, підготовлено розподіл державної субвенції та відповідне розпорядження голови Київської ОДА. Водночас, враховуючи, обмежений час до кінця бюджетного року, існує ризик, чи встигнуть усі райони направити виділені кошти на рахунки сімей до Ощадбанку України", - йдеться у повідомленні РДА.

Відомо, що сьогодні, 26 грудня, Київська обласна рада внесла зміни до бюджету області на 2016 рік щодо отримання додаткової субвенції 5 640 000 грн. для придбання житла сім᾽ям загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю з числа військовослужбовців.

Повідомляється, що таким чином Київська область 100%  забезпечить потребу тих сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю з числа військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.