четвер, 22 грудня 2016 р.

Київщина отримала 26 шкільних автобусів, один з яких возитиме школярів у Згурівському районі

Київська область за програмою “Шкільний автобус” отримала 26 автобусів, які підвозитимуть сільських учнів до опорних навчальних закладів.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Київської обласної державної адміністрації.

Шкільні автобуси вже передані керівникам місцевих органів управління освітою у 21 район області. Так, у Згурівському районі шкілький автобус отримав опорний навчальний заклад «Новоолександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» з філією Малоберезанське НВО «ЗОШ І ступеня-дитячий садок»

У 2016 році у сільських навчальних закладах Київської області навчаються 17523 учні та працюють 2012 педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання і потребують організації безкоштовного підвезення.

Наразі в області працює  210 шкільних автобусів. За інформацією місцевих органів управління освітою потреба у шкільних автобусах становить ще 23 транспортні засоби.

Як відомо, придбання шкільних автобусів у 2016 році здійснювалося на умовах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.