субота, 24 грудня 2016 р.

На Київщині екс-начальник управління АПК заплатить 172 тис. грн за свою недбалість

Екс-начальника управління АПК, який через службову недбалість допустив самовільне заняття земельних ділянок площею 66 га, визнано винним. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Неналежне виконання екс-начальника своїх службових обов’язків, завдало державі збитків на суму понад 100 тис. грн.

Колишній службовець, у порушення вимог Земельного кодексу України підписав лист про погодження райдержадміністрацією тимчасового використання товариством з обмеженою відповідальністю земельних ділянок загальною площею понад 66 га в межах однієї із сільських рад Фастівського району.

У результаті товариство використовувало отримані земельні ділянки діючи на підставі письмового листа про тимчасове використання.

«Колишнього посадовця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення (службова недбалість) та призначено покарання у вигляді штрафу розміром 172 тис. грн, з позбавленням права обіймати керівні посади в державних органах строком на 1 рік», — додається у повідомленні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.